Saklı Konak Hotel - Restaurant

SAKLI KONAK RESTORAN

Saklı Konak, misafirlerinin yoğun ısrarı ve dışarıdan gelenlerin talepleri üzerine restoran kısmını dışarıdan gelen misafirlerin de hizmetine açmış ve Saklı Konak Restoran’da misafirlerini ağırlamaktadır.

Yöresel lezzetleri ve Türk Mutfağının enfes tatlarını deneyebileceğiniz keyifli, huzurlu ve samimi atmosferiyle Saklı Konak açık ve kapalı terasında misafirlerine unutulmaz bir ziyafet sunmaktadır.

Saklı Konak'ta yemekler tamamen geleneksel usulde tandır ve kuzinede yapılmaktadır, yemeklerimizin lezzeti dergilere konu olmuş meşhur Pembe Ablamızın ellerinden ve kullandığımız kaliteli yöresel ürünlerden gelmektedir. Bu farklılığıyla Saklı Konak restoran sıralamalarında 3 sene üst üste birinci sırada kalmayı başaran ender restoranlardan olmayı başarmıştır.

Saklı Konak’da içeceklerinizi yudumlarken aynı zamanda dostlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Otel misafirlerine de hizmet verdiği için sınırlı sayıda misafir ağırlayabilen Saklı Konak’da siz de lezzetli bir yemek ve güzel bir akşam isterseniz tek yapmanız gereken rezervasyon yaptırmanız.